Reklama

Reklama

Nowy sponsor Cracovii!

Drugoligowy klub piłkarski Cracovia będzie miał nowego sponsora. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej poinformowano, że przez najbliższe 12 miesięcy tytuł głównego sponsora Cracovii będzie nosiła firma Gellwe.

Nazwa sponsora pojawi się "na plecach" koszulek piłkarzy "Pasów", nad numerem, zamiast nazwiska piłkarza. Na piersi pozostanie logo właściciela większości udziałów klubu - firmy ComArch S.A.

Logo nowego sponsora pojawi się również na biletach oraz na bandach reklamowych na stadionie. Kwoty, jaką firma przekaże na rzecz klubu nie ujawniono, ale wiadomo, iż nie jest ona zależna od wyników sportowych (ewentualnego awansu do ekstraklasy lub jego braku).

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy. Jestem przekonany, że współpraca przyniesie obopólne korzyści. Kwota, jaka wpłynie na nasze konto nie jest jeszcze zagospodarowana, na pewno zostanie jednak dobrze wykorzystana - stwierdził prezes Cracovii, Paweł Misior.

Reklama

- Gellwe jest firmą krakowską, stąd nasze plany promocji przez lokalny sport. Sponsorujemy już Wisłę Kraków, a teraz - wobec pozytywnych zmian w klubie - chcemy wspomóc Cracovię. Interesuje nas mocna krakowska piłka, a nie animozje między kibicami - powiedział dyrektor handlowy firmy, Dariusz Gałęzowski.

Firma Gellwe działa w branży spożywczej. Specjalizuje się w produkcji deserów słodkich i proszków do pieczenia ciasta. Od trzech lat sponsoruje również piłkarską drużynę Wisły Kraków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje