Reklama

Reklama

Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia Pelego. Córka legendy ujawnia

W sobotni wieczór brazylijskie media opublikowały niepokojące wieści w sprawie legendy futbolu - Pelego, który miał trafić do szpitala w ciężkim stanie. Nowe fakty w sprawie jego zdrowia przedstawiła córka Brazylijczyka Kely Nascimento. - Dochodzi do zdrowia - napisała w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie z tatą.

Pele przeszedł w tym miesiącu operację guza, który utworzył się na jego jelicie grubym i w minioną środę opuścił szpital.

Media poinformowały jednak, że wrócił do niego w sobotę i to w stanie ciężkim. Miał więc zostać przyjęty na oddział intensywnej terapii. (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Córka legendarnego piłkarza dostała mnóstwo pytań o stan jego zdrowia. Postanowiła więc zabrać głos w tej sprawie i uspokoić sytuację. Przyznała, że jej tata ma się coraz lepiej.

Reklama

Pele w szpitalu. Nowe wieści w sprawie stanu jego zdrowia

- W dzisiejszych czasach panuje wiele niepokoju i nie chcemy, by z naszego powodu było go jeszcze więcej - napisała Kely Nascimento, podkreślając, że Pele odzyskuje zdrowie we właściwym tempie.

- Normalny scenariusz powrotu do zdrowia dla mężczyzny w jego wieku po takiej operacji przewiduje czasem dwa kroki do przodu i jeden do tyłu. Wczoraj wykonał ten jeden w tył. Dziś jednak poszedł do przodu - dodała.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje