Reklama

Reklama

Nowe koszulki Legii Warszawa

Wczoraj na stadionie Legii Warszawa odbyła się uroczysta prezentacja nowych strojów Legii zorganizowana przez firmę Adidas. Stroje prezentowały modelki, a później piłkarze.

W sklepach mają się pojawić za dwa miesiące i kosztować około 100zł. Dwa komplety strojów - zielony i biały prezentują się naprawdę okazale. "Elka" jest po lewej stronie, zaś znaczek sponsora po prawej. Nie jest znany jeszcze sponsor, którego logo zajmie główne miejsce na koszulkach.

Projekty strojów nawiązują do tradycji, aczkolwiek, jeśli chodzi o zastosowane podczas ich produkcji technologie, są na wskroś nowoczesne. Zarówno koszulki, jak i spodenki wykonane są z najbardziej nowatorskich materiałów. Zastosowany przez adidas system ClimaLite zapewnia doskonałą regulację wilgotności. Przewiewna struktura tkaniny wchłania wilgotność z powierzchni skóry sportowca i transportuje pot na zewnątrz materiału. Dzięki temu nawet przy ogromnym wysiłku ciało piłkarza pozostaje bardziej suche, co daje mu większe poczucie komfortu i pozwala skupić się na grze. Minimalizując przegrzanie ciała optymalizuje wykorzystanie energii.

Reklama

Zestaw do gry na własnym boisku:

- biało-czarne koszulki z długim i krótki rękawem,

- czarne spodenki,

- getry w kolorach białych i czarnych.

Stroje do gry na wyjazdach:

- zielono-białe koszulki z długim i krótkim rękawem,

- zielone spodenki,

- zielone getry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje