Reklama

Reklama

Nigel Adkins: Kamil Grosicki wciąż może dużo dać drużynie

Trener występujących na zapleczu angielskiej ekstraklasy piłkarzy Hull City Nigel Adkins wciąż liczy na dobre występy Kamila Grosickiego. - Wiele się wydarzyło, ale teraz wraca do treningów. To znakomity zawodnik - powiedział szkoleniowiec.

Grosicki był bliski przejścia w sierpniu do Bursasporu. Turecki klub poinformował, że Polak przeszedł testy medyczne, ale nie zdecydował się podpisać uzgodnionego kontraktu i opuścił miasto bez żadnego wyjaśnienia.

Piłkarz, który nie został powołany do polskiej kadry przez nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka na wrześniowe mecze z Włochami i Irlandią, zagrał w tym sezonie tylko w jednym meczu o stawkę - pojawił się na boisku w 69. minucie spotkania Pucharu Ligi z Sheffield United, wygranego przez jego zespół po rzutach karnych (Polak wykorzystał swoją "jedenastkę").

Reklama

- To znakomity zawodnik. Teraz zdaje sobie sprawę, że zostanie z nami. Mamy nadzieję, że będzie miał swój wkład w coraz lepsze wyniki. To skrzydłowy, który niedawno reprezentował swój kraj na mistrzostwach świata. Nie ma wątpliwości co do jego umiejętności, ale musi się tu znów odnaleźć i udowodnić swoją wartość - podkreślił Adkins.

Po sześciu ligowych kolejkach "Tygrysy" zajmują 21. miejsce - czwarte od końca - z zaledwie czteroma punktami na koncie. Liderem jest Leeds United Mateusza Klicha - 14 pkt.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL