Reklama

Reklama

Niespokojnie podczas derbów

Internacional pokonał Gremio 4:1 w meczu derbowym drużyn z Porto Alegre w brazylijskiej ekstraklasie piłkarskiej. Niespokojnie było i na boisku i na trybunach.

Internacional pokonał Gremio  4:1 w meczu derbowym drużyn z Porto Alegre w brazylijskiej  ekstraklasie piłkarskiej. Niespokojnie było i na boisku i na  trybunach.

Wszystkie gole padły w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisali się Andres D'Alessandro, Alex, Marcos i Nilmar (Internacional) oraz Tcheco (Gremio).

W końcówce tej odsłony gry doszło do przepychanek z udziałem zawodników. Po kilku minutach spotkanie zostało wznowione, ale już bez ukaranych czerwonymi kartkami za rozpoczęcie bójki Edinho (Internacional) i Tcheco.

W drugiej połowie na ulicach wokół stadionu starli się kibice obu klubów.

Policja musiała interweniować także podczas konfrontacji FC Coritiba z Atletico Paranaense Kurytyba (1:1). Funkcjonariusze użyli gumowych pałek, a w zaprowadzeniu porządku pomagały im psy.

Reklama

W tabeli po 27. kolejkach prowadzi Palmeiras Sao Paulo (w sobotę 0:0 z Nautico) przed Gremio - po 50 pkt. Trzecie miejsce zajmuje Cruzeiro 46 pkt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama