Reklama

Reklama

Niesamowite sceny. Aligator wtargnął na boisko

Nie tylko na Starym Kontynencie kibice żyją już rozgrywkami w Lidze Mistrzów. Podobnie jest również w strefie CONCACAF, w której zbliżają się mecze ćwierćfinałowe. Do starcia z meksykańskim Cruz Azul przygotowują się występujący w MLS piłkarze Toronto FC. Podczas jednego z treningów na ich boisku doszło jednak do nieoczekiwanego wydarzenia, bowiem na murawie pojawił się olbrzymi aligator.

Przed piłkarzami występującymi w MLS ćwierćfinałowe starcie z meksykańskim Cruz Azul. Jednak przygotowania do tego meczu piłkarzom Toronto przerwał nieoczekiwany gość. Na boisko, na którym trenowali zawodnicy tego klubu, pojawił się ogromny aligator, który wystraszył wszystkich zgromadzonych wokół murawy.

Nagranie ze zwierzęciem stało się hitem sieci. Spacerujący po murawie aligator pojawił się w wiadomościach w wielu krajach, bo trzeba przyznać, że coś takiego zdarza się niezwykle rzadko. Zresztą sami piłkarze, po początkowych przerażeniu, zaczęli reagować dość zabawnie i robili zdjęcia nagłemu przybyszowi. Przedstawiciele klubu żartowali też, że to skandal, bo trening miał być zamknięty dla obserwujących.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama