Reklama

Reklama

Niepewna przyszłość Eto'o

Samuel Eto'o wciąż nie może być pewien swojej przyszłości w barwach Barcelony. Klub chce już teraz podjąć negocjacje w sprawie dalszych losów Kameruńczyka.

Opcje, jakie rozważają władze katalońskiego klubu, są dwie. Zamierzają niebawem sprzedać piłkarza, albo przedłużyć jego kontrakt, ale na mniej korzystnych dla zawodnika warunkach.

Ponoć przedstawiciele piłkarza już na początku tego sezonu zwrócili się do władz klubu z propozycją obniżenia kwoty zapisanej w klauzuli odejścia, w kontrakcie Eto'o. Jak twierdzi "El Mundo Deportivo", obecnie Kameruńczykiem jest zainteresowany jeden z wielkich europejskich klubów. Katalończycy chcą rozwiązać problem z Eto'o jak najszybciej, aby uniknąć kolejnej "telenoweli transferowej", takiej jak ta, która miała miejsce w ostatnie wakacje.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama