Reklama

Reklama

Niemcy szukają bazy na Euro. Priorytetem Polska

Kierownictwo piłkarskiej reprezentacji Niemiec w najbliższych miesiącach zamierza odwiedzić szereg baz treningowych w Polsce i na Ukrainie przygotowanych z myślą o zakwaterowaniu finalistów mistrzostw Europy 2012 roku - informują niemieckie media.

Jak powiedział menedżer niemieckiej reprezentacji Oliver Bierhoff w wywiadzie dla "Sueddeutsche Zeitung" w pierwszym półroczu zajmie się poszukiwaniami centrum pobytowego dla swojej ekipy. "Priorytetem będzie Polska, która dysponuje dużo lepszą infrastrukturą. Będziemy jednak oglądać obiekty także na Ukrainie" - powiedział Bierhoff.

Selekcjoner niemieckiej jedenastki Joachim Loew wyraził z kolei nadzieję, że jego drużynie uda się jak najszybciej zapewnić sobie awans do finałowego turnieju EURO 2012. Zdaniem Loewa fakt zgromadzenia maksymalnej liczby punktów w czterech dotychczasowych meczach nie oznacza, że zespół może w najbliższych miesiącach spocząć na laurach. "Naszym celem jest uzyskanie jak najszybciej ostatecznego rozstrzygnięcia" - dodał Loew.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama