Reklama

Reklama

Niedzielan dłużej w Nijmegen

Zespół Andrzeja Niedzielana NEC Nijmegen przegrał z SC Heerenveen 1:2. Niedzielan nie zagrał w tym spotkaniu z powodu nadmiaru żółtych kartek. W składzie Heerenveen zabrakło Tomasza Rząsy i Arkadiusza Radomskiego.

Rząsa niedawno wyleczył kontuzję i nie znalazł się w kadrze na mecz z NEC, natomiast Radomski przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

- Strzeliliśmy pierwsi bramkę, ale potem mnóstwo okazji mieli gospodarze - powiedział Niedzielan na łamach "Przeglądu Sportowego". Polski napastnik przedłużył w sobotę kontrakt z Nijmegen do 2008 roku.

- O warunkach kontraktu nie mogę nic powiedzieć. Jeśli w międzyczasie pojawi się ciekawa oferta, to nie wykluczam, że odejdę wcześniej. Myślę, że klub nie będzie mi robił problemów - stwierdził Niedzielan.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama