Reklama

Reklama

Nie żyje Grzegorz Śliwka, piłkarz Przemszy Klucze

Klub Przemsza Klucze poinformował o tragicznej śmierci 19-letniego piłkarza - Grzegorza Śliwki.

Młody piłkarz został potrącony przez samochód nad ranem w niedzielę na drodze wojewódzkiej w Olkuszu. Jak podaje olkuska policja, zdarzenie miało miejsce poza terenem zabudowanym, na nieoświetlonym odcinku drogi.

19-latek zginął na miejscu.

Pogrzeb śp. Grzegorza odbędzie się w czwartek, 7 listopada o godzinie 14:30 w kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach.

"Rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia. 'Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej'" - napisali na Facebooku działacze Przemszy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL