Reklama

Reklama

Nie żyje czeski piłkarz Frantiszek Rajtoral. Popełnił samobójstwo?

Były reprezentant Czech w piłce nożnej Frantiszek Rajtoral popełnił samobójstwo - poinformował Ibrahim Kizil, prezydent Gaziantepsporu, tureckiego klubu, w którym ostatnio zawodnik występował.

"Niestety, popełnił samobójstwo. Na to wygląda" - powiedział Kizil, którego cytuje turecki dziennik "Hurriyet".

Ciało piłkarza znalazła policja w Gaziantep, w mieszkaniu, które wynajmował. Policjanci pojechali tam zawiadomieni przez władze klubu po tym, jak piłkarz nie przyszedł na trening.

"Drzwi były zamknięte, ale w mieszkaniu świeciło się światło" - relacjonował Kizil.

Szef Gaziantepsporu powiedział, że w klubie nikt nie wiedział o żadnych problemach osobistych Czecha.

Reklama

Rajtoral miał na koncie 14 występów w reprezentacji Czech w latach 2012-2014. Grał na Euro 2012, które rozgrywane były na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Wystąpił wówczas przeciwko naszej reprezentacji.

Do ligi tureckiej trafił w sierpniu minionego roku, gdy przeniósł się tam z Viktorii Pilzno.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy