Reklama

Reklama

Nicki Bille Nielsen aresztowany, klub rozwiąże z Duńczykiem umowę

Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille Nielsen znów ma poważne problemy z prawem. W poniedziałek piłkarz zespołu Lyngby BK został aresztowany przez policję w Kopenhadze.

Były napastnik Lecha Poznań Nicki Bille Nielsen znów ma poważne problemy z prawem. W poniedziałek piłkarz zespołu Lyngby BK został aresztowany przez policję w Kopenhadze.

Zatrzymanie piłkarza, jak poinformowała duńska "TV3 Sport", miało związek z jego agresywnym zachowaniem na stołecznym deptaku, gdzie jednej osobie groził pistoletem, którym mogła być wiatrówka. Swoim zachowaniem nie pozostawił policji wyboru i stróże prawa musieli interweniować.

Tożsamość zatrzymanego jeszcze tego samego dnia potwierdził klub Lyngby BK, wydając w tej sprawie stosowny komunikat.

"Lyngby Boldklub i sztab pierwszej drużyny starają się pomóc Nickiemu Bille Nielsenowi wrócić zarówno do formy fizycznej, jak i psychicznej, dlatego piłkarz otrzymał szansę. Każdy ma prawo do większej szansy, ale piłkarz niestety jej nie wykorzystał. Sprawa jest szczególnie denerwująca dla wszystkich ludzi w klubie, kolegów z drużyny i trenerów, którzy ostatnio starali się mu pomóc w najlepszej wierze i w najlepszy możliwy sposób" - czytamy na stronie klubowej.

Reklama

W dalszej części oświadczenia napisano, że Nicki Bille Nielsen sprzeniewierzył wartości i etykę klubu do tego stopnia, że jego zachowanie będzie miało dalsze konsekwencje.

"Lyngby Boldklub podejmie więc inicjatywę tak szybko, jak to możliwe, aby spotkać się z piłkarzem i jego agenta w celu rozwiązania umowy" - napisano.

To kolejny poważny eksces piłkarza, który niespełna pół roku temu został skazany na miesiąc więzienia za "popis" w Monako. Sportowiec dopuścił się pobicia kobiety oraz uprawiał seks oralny w miejscu publicznym.

Krnąbrny 30-latek na własne życzenia znalazł się na peryferiach futbolu, a w klubie Lyndgby, który wyciągnął do niego pomocną dłoń, być może zmarnował ostatnią szansę na pozostanie w profesjonalnej piłce.

Grając w Lechu Poznań w latach 2016-2017 Nielsen wystąpił w 32 meczach, w których zdobył cztery gole w ekstraklasie. Z drugoligowym Lyngby BK związał się na początku tego sezonu.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy