Reklama

Reklama

Neymar: Zazwyczaj nie reaguję na tego typu prowokacje

Gwiazdor Brazylii Neymar ujawnił, że podczas meczu towarzyskiego z Portugalią był często prowokowany przez rywali. Piłkarzowi Barcelony nie przeszkodziło to w strzeleniu gola, a Brazylia wygrała 3-1.

Neymar nie miał łatwego życia z portugalskimi obrońcami, którzy za wszelką cenę próbowali go zatrzymać. Mimo to Brazylijczyk był jednym z najlepszych graczy na boisku.

"Jestem teraz trochę obolały, ale wkrótce wszystko powinno być w porządku" - powiedział Neymar po spotkaniu, które odbyło się w Bostonie.

"Widziałem zapis wideo na którym widać, jak kilku graczy wyśmiewa mnie. Zazwyczaj nie reaguję na tego typu prowokacje. Jest w tym jednak coś dobrego, bo to mnie tylko dodatkowo motywuje" - stwierdził Neymar.

21-letni zawodnik był bardzo zadowolony z wyniku spotkania. "To było wielkie widowisko. Kiedy Brazylia gra z Portugalią to zawsze jest show. Portugalczycy to bardzo silny zespół. Pokazaliśmy dobry futbol" - zakończył Neymar.

Reklama

Portugalczycy przyjechali do USA bez największej gwiazdy - Cristiano Ronaldo, który uskarżał się na stan zapalny więzadła.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje