Reklama

Reklama

Neymar zapowiedział: Nigdy nie przestanę imprezować

Brazylijski piłkarz reprezentujący barwy Paris Saint-Germain zdradził mediom, że nie zamierza odbierać sobie przyjemności z imprezowania. Neymar przekonywał, że nie świadczy to o jego niedojrzałości. „Wiem, kiedy mogę iść, wiem, kiedy mogę to zrobić, a kiedy nie mogę” – powiedział gwiazdor futbolu.

Wystawne życie i huczne imprezy to piłkarski świat, którego przedstawicielem jest Neymar. Brazylijski gwiazdor piłki futbolu odniósł się niedawno publicznie do imprezowego stylu życia. Piłkarz zdradził, że nie zamierza odbierać sobie przyjemności pomimo swojego wieku.

"Jestem w piłce nożnej od kilku lat. Jeśli pozostaniesz w 100% z głową skupioną tylko na grze w piłkę nożną, to według mnie eksplodujesz. To mój czas na relaks, spokój... Nigdy nie przestanę tego robić" - oświadczył Neymar we francuskiej stacji TF1.

Piłkarz Paris Saint-Germain w najbliższy piątek będzie obchodził swoje 29. urodziny. To kolejny powód do świętowania. W ostatnim czasie Neymar zorganizował między innymi imprezę sylwestrową w nadmorskiej rezydencji w Rio de Janeiro. Dostało mu się za to, że na liście gości było aż 150 osób, podczas gdy wciąż panuje pandemia.

Reklama

"Kto nie lubi imprezować? Każdy lubi się bawić. Wiem, kiedy mogę iść, wiem, kiedy mogę to zrobić, a kiedy nie mogę. Wbrew temu, co myślą ludzie, że jestem niedojrzały, że nie wiem, co robię" - dodał zawodnik PSG.

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się domysły na temat zbieżności kontuzji z urodzinami jego siostry, które przypadają na 11 marca. Wkrótce okaże się, czy Neymar również w tym roku za wszelką cenę pojawi się na imprezie urodzinowej młodszej siostry. 

A


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama