Reklama

Reklama

Nc+ odpowie niezadowolonym abonentom i proponuje promocje

21 marca wystartowała platforma nc+. Od tego czasu minął tydzień, a zamiast wielkiego święta, abonenci łączących się platform "n" i Cyfry + mają duży mętlik w głowach. Początek nowego wydarzania w telewizji był do tego stopnia nieudany, że już 17 tysięcy osób na profilu społecznościowym popiera akcję skierowaną przeciwko nowej platformie. Nc+ postanowiła się odnieść do zarzutów.

Niezadowolenie abonentów wzbudza przede wszystkim fakt, że dostęp do kanałów premium, gdzie będzie można oglądać prawie wszystkie wydarzenia sportowe, tak naprawdę zaczyna się od 119 złotych, i brak elastyczności oferty. Klienci-kibice łączących się platform, w szczególności Cyfry +, byli przyzwyczajeni, że nawet przy najniższym pakiecie, mogli dokupić paczkę Canal +, gdzie pokazywano sport na żywo i hity filmowe.

Teraz nie dość, że Canal + został podzielony na trzy pakiety (cennikowe ceny najdroższego to 70 złotych), to jeszcze część transmisji sportowych będzie można zobaczyć tylko na kanale nSport (niektóre mecze T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej i nowego produktu ENEA Ekstraligi Żużlowej).

Reklama

Nc+, która na wszelkie wątpliwości, co do swoich działań odpowiadała, że klienci nie rozumieją do końca nowej oferty, postanowiła trochę spuścić z tonu. Wystosowała oświadczenie, które zamieszczamy poniżej:

"Reakcja abonentów na ofertę nc+ przerosła nasze możliwości odpowiedzi. Z żalem przyznajemy, że mieliśmy problemy komunikacyjne, które spowodowały niezadowolenie części naszych abonentów. Wszystkie głosy traktujemy bardzo poważnie i w najbliższych dniach na nie odpowiemy. Powiększyliśmy zasoby naszych biur obsługi klienta, aby ułatwić z nami kontakt.

W związku z nadchodzącymi świętami Wielkiej Nocy dajemy naszym abonentom możliwość poznania autorskich kanałów tematycznych. Od dziś przez 3 miesiące wszyscy abonenci platformy n będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, PLANETE+HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD. Natomiast abonenci CYFRY+ będą mieli dostęp do kanału nSport HD/SD. Oznacza to, że obecni abonenci CYFRY+ będą mogli obejrzeć nadchodzące ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA (łącznie z meczem 9 kwietnia Borussia Dortmund vs. Malaga CF, transmitowanym wyłącznie w nSport) oraz rozpoczęcie nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej".

Dla abonentów Cyfry + interesujących się sportem jest to dobra wiadomość, o ile nie będą zmuszani do zakończenia obowiązujących ich umów, migrować do nowej platformy, a w ramach paczki programów Canal + (sześć), która przestanie obowiązywać 4 kwietnia, dostaną pakiet ze wszystkimi sześcioma kanałami w tej samej cenie, a nie tylko z dwoma, czy czterema.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje