Reklama

Reklama

Najlepszy mecz Cantoro

- To był mój najlepszy mecz odkąd przyszedłem do Wisły - powiedział INTERIA.PL Mauro Cantoro po zwycięskim dla Białej Gwiazdy szlagierowym pojedynku z Legią.

Argentyńczyk z włoskim paszportem zagrał bardzo dobre spotkanie i w zgodnej opinii dziennikarzy był jednym z najlepszych zawodników na boisku.

- To był bardzo ważny mecz, do wygrania za wszelką cenę - dodał Cantoro - Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze zwycięstwa. Legia potwierdziła, że jest zespołem bardzo dobrze zorganizowanym i zasłużenie walczy o najwyższe cele w lidze.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy