Reklama

Reklama

Na Tajwanie zainaugurowano sezon piłkarski

W Niedzielę Wielkanocną zainaugurowano sezon piłkarski na Tajwanie. W ekstraklasie liderem została drużyna Hang Yuen, pokonując Taicheng Lions 4-0.

Tajwan jest piątym państwem, w którym mimo pandemii koronawirusa toczy się rywalizacja na boiskach. Piłkarze grają również w Nikaragui, Tadżykistanie, Burundi i na Białorusi. Za tydzień rozgrywki piłkarskie mają się rozpocząć w Turkmenistanie.

Choć Tajwan leży bardzo blisko Chin kontynentalnych, skąd koronawirus rozprzestrzenił się na cały świat, to wzorowo poradził sobie z tym zagrożeniem. Według oficjalnych danych w 23-milionowym kraju zanotowano tylko 388 zakażeń, a zmarło sześć osób.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy