Reklama

Reklama

Na mecz kadry bez trąbek

Ponad cztery tysięcy biletów na mecz eliminacji MŚ 2006 z Azerbejdżanem czeka jeszcze na kibiców. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 na stadionie warszawskiej Legii.

- Eliminacyjny dwumecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zabrakło już biletów na mecz z Irlandią Północną. Mam nadzieję, iż mimo świątecznego terminu fani biało - czerwonych również w sobotę wypełnią stadion Legii i pomogą reprezentacji w odniesieniu zwycięstwa - powiedział rzecznik prasowy PZPN Michał Kocięba.

Na wspaniałą atmosferę na trybunach bardzo liczą podopieczni trenera Pawła Janasa, którzy zaapelowali do kibiców o gorący i kulturalny doping, a także... zostawienie w domu trąbek.

Reklama

- Meczom kadry na stadionie Legii towarzyszy zawsze wspaniała oprawa. Jestem przekonany, że tak będzie również tym razem. Chciałbym w imieniu trenera i zawodników prosić, by fani nie używali trąbek, które sprawdzają się na zawodach narciarskich, ale na meczach piłki nożnej raczej przeszkadzają niż pomagają w dopingu - dodał Kocięba.

Na spotkania z Azerbejdżanem i Irlandią Północną wybierają się dość licznie również dzieci z domów dziecka i warszawskich szkół. PZPN przekazał na ten cel ponad pół tysiąca biletów.

- Nie zapominamy o najmłodszych kibicach drużyny narodowej. Prośby domów dziecka zawsze spotykają się z przychylnością z naszej strony. Zdajemy sobie doskonale sprawę jak wielka frajdę stanowi dla dzieci mecz reprezentacji - zakończył rzecznik PZPN.

Bilety można nabywać:

- do piątku w godzinach 10:00 - 15:00 w siedzibie PZPN (Warszawa, ul. Miodowa 1)

- do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 w kasach stadionu Legii

- w dniu meczu w godzinach 10:00 - 17:30 w kasach stadionu Legii

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy