Reklama

Reklama

MŚ U20 w Polsce. FIFA podała ceny biletów

W przystępnych cenach kibice będą mogli nabyć bilety na organizowane w Polsce czerwcowe mistrzostwa świata do lat 20. Najdroższe wejściówki przewidziane są na mecz finałowy, a ich ceny wahają się od 30 do 40 złotych.

Bilety z każdego meczu podzielone są na dwie kategorie. Ceny biletów na spotkania grupowe to odpowiednio 20 złotych (1. kategoria) i 10 złotych (2. kategoria), na mecze fazy play-off (poza finałem) 30 i 20 złotych, a na finał 40 i 30 złotych. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony FIFA, a sprzedaż ruszy 7 marca o godzinie 12.

Po losowaniu grup finałowych w Gdyni, które odbędzie się 24 lutego, posiadacze kart Visa będą mieli wyłączną możliwość nabycia biletów w przedsprzedaży, która potrwa od 26 lutego, od godziny 12, do 5 marca, do godziny 12.

Reklama

Spotkania będą rozegrane w sześciu polskich miastach. Finalistów MŚ U20 podejmą Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Łódź, Lublin i Tychy.

Mecz otwarcia odbędzie się 2 czerwca na stadionie w Gdyni. Półfinały zostaną rozegrane 11 czerwca w Gdyni oraz Lublinie. Trzy dni później, także w Gdyni, zostanie rozegrany mecz o 3. miejsce, natomiast finał odbędzie się 15 czerwca w Łodzi na stadionie Widzewa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy