Reklama

Reklama

MŚ 2018: Stadion w Samarze będzie droższy niż planowano

Po stadionie w St .Petersburgu, także obiekt w Samarze będzie kosztował więcej niż pierwotnie planowano. W obu miastach i dziewięciu innych rozegrane zostaną mecze piłkarskich mistrzostw świata w 2018 roku.

Stadion liczący 45 tys. miejsc w mieście nad Wołgą nie powinien kosztować więcej niż 333 mln euro - zapowiedziały w piątek władze administracyjne Samary. Początkowo planowano wydatkowanie sumy o połowę mniejszej.

Szacunkowe koszty budowy areny w St. Petersbugu przekroczyły już 1 mld euro.

Mundial w Rosji za sześć lat rozegrany zostanie w jedenastu miastach. Najlepszych piłkarzy świata gościć będą: Moskwa (Łużniki i Spartak), Sankt Petersburg, Niżny Nowogród, Kazań, Samara, Soczi, Jekaterynburg, Rostów nad Donem, Wołgograd, Sarańsk i Kaliningrad.

Reklama

Finał MŚ rozegrany zostanie w Moskwie na 90-tysięcznych Łużnikach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy