Reklama

Reklama

MŚ 2018. Pożar Wołgograd Areny

W środę wybuchł pożar na Wołgograd Arenie, jednym ze stadionów, który gościł będzie piłkarzy podczas przyszłorocznych mistrzostw świata.

Kłęby czarnego dymu widoczne były ze wszystkich dzielnic Wołgogradu.

Rosyjskie media twierdzą, że zapaliła się pianka izolacyjna na powierzchni ok. 100 metrów. Według ru.narodna-pravda.ua pożar został szybko ugaszony i nikt nie odniósł obrażeń.

Jak podaje meduza.io, przyczyną pożaru było naruszenie przepisów bezpieczeństwa przez pracowników. Podczas spawania iskry zapaliły piankę.

Wykonawca budowy zapewnił, że pożar nie spowoduje opóźnienia prac.

Mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się dokładnie za rok - 14 czerwca, a finał rozegrany zostanie 15 lipca w Moskwie. Piłkarze grać będą na 12 stadionach.

Reklama

Wołgograd Arena może pomieścić 45 tys. widzów. Odbędą się na niej cztery mecze fazy grupowej.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy