Reklama

Reklama

MŚ 2014 - ponad 3,5 miliona chętnych na bilety

Kilkanaście dni po wprowadzeniu do sprzedaży biletów na piłkarskie mistrzostwa świata w Brazylii, po wejściówki zgłosiło się już 3,6 miliona kibiców z całego świata. O miejsce na sam finał, który rozegrany zostanie na Maracanie, wystąpiło ok. 500 tys. fanów.

Sekretarz generalny Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) Jerome Valcke przewiduje, że zostanie pobity rekord z 2006 roku. Wówczas o każde miejsce na mundialu w Niemczech "walczyło" siedmiu chętnych, a w sumie o wejściówki wystąpiło osiem milionów sympatyków futbolu.

Na razie największe zainteresowanie wykazali Brazylijczycy - jedynie 18 procent zgłoszeń dotarło do FIFA z innych krajów.

Pierwsza tura sprzedaży biletów rozpoczęła się 20 sierpnia i potrwa do 10 października.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy