Reklama

Reklama

MŚ 2010: Kalendarz turnieju

Mecz RPA - Meksyk zainauguruje piłkarskie mistrzostwa świata, które 11 czerwca 2010 roku rozpoczną się w Republice Południowej Afryki.

Program piłkarskich mistrzostw świata w RPA:

Reklama

Grupa A:

A1: RPA

A2: Meksyk

A3: Urugwaj

A4: Francja

piątek, 11.06.2010:

RPA - Meksyk 16.00 Johannesburg

Urugwaj - Francja 20.30 Kapsztad

środa, 16.06.2010:

RPA - Urugwaj 20.30 Pretoria

czwartek, 17.06.2010:

Francja - Meksyk 13.30 Polokwane

wtorek, 22.06.2010:

Meksyk - Urugwaj 16.00 Rustenburg

Francja - RPA 16.00 Bloemfontein

Grupa B:

B1: Argentyna

B2: Nigeria

B3: Korea Południowa

B4: Grecja

sobota, 12.06.2010:

Argentyna - Nigeria 13.30 Johannesburg

Korea Południowa - Grecja 16.00 Port Elizabeth

czwartek, 17.06.2010:

Grecja - Nigeria 16.00 Bloemfontein

Argentyna - Korea Południowa 20.30 Johannesburg

wtorek, 22.06.2010:

Nigeria - Korea Południowa 20.30 Durban

Grecja - Argentyna 20.30 Polokwane

Grupa C:

C1: Anglia

C2: USA

C3: Algieria

C4: Słowenia

sobota, 12.06.2010:

Anglia - USA 20.30 Rustenburg

niedziela, 13.06.2010:

Algieria - Słowenia 13.30 Polokwane

piątek, 18.06.2010:

Słowenia - USA 16.00 Johannesburg

Anglia - Algieria 20.30 Kapsztad

środa, 23.06.2010:

Słowenia - Anglia 16.00 Port Elizabeth

USA - Algieria 16.00 Pretoria

Grupa D:

D1: Niemcy

D2: Australia

D3: Serbia

D4: Ghana

niedziela, 13.06.2010:

Niemcy - Australia 16.00 Durban

Serbia - Ghana 20.30 Pretoria

piątek, 18.06.2010:

Niemcy - Serbia 13.30 Port Elizabeth

sobota, 19.06.2010:

Ghana - Australia 13.30 Rustenburg

środa, 23.06.2010:

Ghana - Niemcy 20.30 Johannesburg

Australia - Serbia 20.30 Nelspruit

Grupa E:

E1: Holandia

E2: Dania

E3: Japonia

E4: Kamerun

poniedziałek, 14.06.2010:

Holandia - Dania 13.30 Johannesburg

Japonia - Kamerun 16.00 Bloemfontein

sobota, 19.06.2010:

Holandia - Japonia 16.00 Durban

Kamerun - Dania 20.30 Pretoria

czwartek, 24.06.2010:

Dania - Japonia 20.30 Rustenburg

Kamerun - Holandia 20.30 Kapsztad

Grupa F:

F1: Włochy

F2: Paragwaj

F3: Nowa Zelandia

F4: Słowacja

poniedziałek, 14.06.2010:

Włochy - Paragwaj 20.30 Kapsztad

wtorek, 15.06.2010:

Nowa Zelandia - Słowacja 13.30 Rustenburg

niedziela, 20.06.2010:

Słowacja - Paragwaj 13.30 Bloemfontein

Włochy - Nowa Zelandia 16.00 Nelspruit

czwartek, 24.06.2010:

Słowacja - Włochy 16.00 Johannesburg

Paragwaj - Nowa Zelandia 16.00 Polokwane

Grupa G:

G1: Brazylia

G2: Korea Północna

G3: Wybrzeże Kości Słoniowej

G4: Portugalia

wtorek, 15.06.2010:

Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia 16.00 Port Elizabeth

Brazylia - Korea Północna 20.30 Johannesburg

niedziela, 20.06.2010:

Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej 20.30 Johannesburg

poniedziałek, 21.06.2010:

Portugalia - Korea Północna 13.30 Kapsztad

piątek, 25.06.2010:

Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej 16.00 Nelspruit

Portugalia - Brazylia 16.00 Durban

Grupa H:

H1: Hiszpania

H2: Szwajcaria

H3: Honduras

H4: Chile

środa, 16.06.2010:

Honduras - Chile 13.30 Nelspruit

Hiszpania - Szwajcaria 16.00 Durban

poniedziałek, 21.06.2010:

Chile - Szwajcaria 16.00 Port Elizabeth

Hiszpania - Honduras 20.30 Johannesburg

piątek, 25.06.2010:

Szwajcaria - Honduras 20.30 Bloemfontein

Chile - Hiszpania 20.30 Pretoria

1/8 finału:

sobota, 26.06.2010:

A1: 1. Grupa A - 2. Grupa B 16.00 Port Elizabeth

A3: 1. Grupa C - 2. Grupa D 20.30 Rustenburg

niedziela, 27.06.2010

A4: 1. Grupa D - 2. Grupa C 16.00 Bloemfontein

A2: 1. Grupa B - 2. Grupa A 20.30 Johannesburg

poniedziałek, 28.06.2010

A5: 1. Grupa E - 2. Grupa F 16.00 Durban

A7: 1. Grupa G - 2. Grupa H 20.30 Johannesburg

wtorek, 29.06.2010:

A6: 1. Grupa F - 2. Grupa E 16.00 Pretoria

A8: 1. Grupa H - 2. Grupa G 20.30 Kapsztad

1/4 finału:

piątek:

V3: zwycięzca A5 - zwycięzca A7 16.00 Port Elizabeth

V1: zwycięzca A1 - zwycięzca A3 20.30 Johannesburg

sobota, 03.07.2010:

V2: zwycięzca A2 - zwycięzca A4 16.00 Kapsztad

V4: zwycięzca A6 - zwycięzca A8 20.30 Johannesburg

1/2 finału:

wtorek, 06.07.2010:

H1: zwycięzca V1 - zwycięzca V3 20.30 Kapsztad

środa, 07.07.2010:

H2: zwycięzca V2 - zwycięzca V4 20.30 Durban

mecz o 3. miejsce:

sobota, 10.07.2010:

przegrany H1 - przegrany H2 20.30 Port Elizabeth

finał:

niedziela, 11.07.2010:

zwycięzca H1 - zwycięzca H2 20.30 Johannesburg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje