Reklama

Reklama

Mourinho: Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo

Około minuty zabrakło, aby doszło do ogromnej niespodzianki w inauguracyjnej kolejce angielskiej Premier League. Obrońcy mistrzowskiego tytułu, piłkarze Chelsea Londyn okrutnie męczyli się w spotkaniu z beniaminkiem Wigan Athletics. Ostatecznie, dzięki przepięknej bramce Hernana Crespo w doliczonym czasie gry, "The Blues" odnieśli skromne zwycięstwo (1:0).

Trudno się dziwić, że po spotkaniu z Wigan menedżer Chelsea, Jose Mourinho był bardzo niezadowolony z występu swoich podopiecznych. Zdaniem charyzmatycznego szkoleniowca jedynie formacja defensywna zagrała na dobrym poziomie.

- Wszyscy obrońcy zagrali wspaniale, ale traciliśmy zbyt dużo piłek w środkowej strefie boiska i w ataku. W pierwszej połowie moi zawodnicy byli wolni, nie wychodzili na pozycję. To bardzo źle, ale taka jest prawda. U kilku piłkarzy nie widziałem zaangażowania w grę. W przerwie powiedziałem graczom: nie pukajcie do moich drzwi z płaczem, ponieważ wy wcale nie gracie w piłkę. Jeśli podobny występ się powtórzy będę zmuszony przeprowadzić zmiany - stwierdził wzburzony Mourinho.

Reklama

- Kiedy strzeliliśmy gola powiedziałem Paulowi Jewellowi (menedżerowi Wigan), że nie zasłużyliśmy na tego gola i na zwycięstwo. Choć trzeba przyznać, że gol Crespo był wyjątkowej urody (Argentyńczyk strzałem zza pola karnego trafił w samo okienko bramki Wigan - przyp. red.) - dodał Mourinho.

- Crespo zdobył fantastyczną bramkę. Moi piłkarze włożyli w ten mecz wiele serca i zabrakło tak niewiele, żebyśmy urwali punkty faworytowi - mówił Jewell.

Zobacz wyniki 1. kolejki angielskiej Premier League

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy