Reklama

Reklama

Modrić Piłkarzem Roku. Katalońska prasa: To Messi jest najlepszy na świecie

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo nie zjawili się na gali FIFA w Londynie. Najlepszym piłkarzem minionego sezonu wybrano Chorwata Lukę Modricia z Realu Madryt. Nie wszystkim ten wybór się spodobał.

Messi i Ronaldo zdominowali wybory najlepszego piłkarza roku w ostatniej dekadzie. Tym razem żaden z nich nie stawił się na gali w brytyjskiej stolicy. Żaden z nich nie wygrał plebiscytu, choć obaj załapali się do jedenastki sezonu.

Katalońska prasa nie ma wątpliwości, że najlepszym piłkarzem minionego sezonu był gwiazdor Barcelony, Messi, niejako deprecjonując wybór Modricia.

"Mundo Deportivo" napisało, że chorwacki piłkarz Realu odebrał statuetkę najlepszego, ale najlepszego, czyli Messiego, nie było na ceremonii.

Kataloński "Sport" stwierdził natomiast, że Messi jest najlepszy i nie ma nad czym dyskutować.

Reklama

Gazeta przedstawiła wypowiedzi kilku sław futbolu, które potwierdziły tezę, że to Argentyńczyk jest obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy