Reklama

Reklama

MME: Dziś mecz Polska - Białoruś

Dziś o godzinie 18:00 we Wronkach olimpijska reprezentacja Polski rozegra rewanżowy mecz z Białorusią w 1/8 finałów młodzieżowych mistrzostw Europy.

W sobotę biało-czerwoni zremisowali w Mińsku 1:1 i staną przed dużą szansą awansu do czołowej ósemki. Osiem najlepszych drużyn rozegra między sobą turniej, z którego trzy najlepsze zespoły wywalczą miejsce na igrzyska olimpijskie. Jest więc o co walczyć.

Trener Edward Klejndinst przez cały okres przygotowań do dwumeczu z Białorusią, miał problem z chorymi na grypę zawodnikami. W Mińsku nasza młodzieżówka zagrała bez sześciu graczy, którzy stanowili siłę drużyny.

W dzisiejszym spotkaniu na pewno nie wystąpi Sebastian Mila, który wciąż leży w łóżku i walczy z zapaleniem oskrzeli. Wczoraj z drużyną trenowali rekonwalescenci Madej, Goliński, Kuszczak i Nawotczyński.

Reklama

Patrząc na rewanż przez pryzmat pierwszego meczu, to o awans młodych piłkarzy można być spokojnym. W Mińsku to oni nadawali ton gry, ale zawiodła skuteczność (przestrzelony rzut karny Kowalczyka). Był to dziewiąty z kolei mecz bez porażki drużyny Klejndinsta i wierzymy, że nasi młodzi piłkarze podtrzymają ten bilans przed własną publicznością.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje