Reklama

Reklama

MLS ujawnia zarobki piłkarzy

Sportowa emerytura - takie określenie stosowane jest często w przypadku piłkarskich gwiazd, które decyduje się na grę w Major League Soccer.

Chociaż rozgrywki za oceanem ciągle się rozwijają, to daleko im do poziomu prezentowanego przez czołowe ligi Europy. Dlaczego więc gracze pokroju Stevena Gerrarda, Andrei Pirlo czy David Villii decydują się na wyjazd do Ameryki Północnej?

Odpowiedź wydaje się prosta - wpływ na to mają miliony dolarów, które tamtejsze kluby proponują zawodnikom z imponującym CV. Jak podaje "Daily Mail" najlepiej opłacanym piłkarzem MLS jest Kaka. Jego podstawowe roczne zarobki w Orlando wynoszą aż 6 milionów 600 tysięcy dolarów.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy