Reklama

Reklama

MLS. Przemysław Tytoń otrzymał piwo od Leo Messiego

Klub Przemysława Tytonia - FC Cincinnati - zaprezentował w mediach społecznościowych zawartość specjalnej przesyłki, którą nasz były reprezentant otrzymał od samego Leo Messiego. Na fotografii 34-latek z dumą prezentuje... pięć butelek piwa.


Reklama

Paczka, której adresatem był Tytoń ma związek ze specjalną akcją prowadzoną przez jednego ze sponsorów Messiego. Została ona zorganizowana po ustanowieniu przez Argentyńczyka kolejnego rekordu.

W grudniu Messi strzelił swoją 644. bramkę dla FC Barcelona. Żaden inny piłkarz nie zdołał wcześniej strzelić tyle goli dla jednej drużyny. Do tej pory stawce przewodził Pele, który w barwach Santosu 643 razy pokonywał bramkarzy rywali.

Znany producent piwa postanowił uczcić tę okoliczność, wysyłając złocisty trunek do każdego bramkarza, którego w swojej karierze pokonał Argentyńczyk. Przelicznik był prosty - jedna butelka za jeden przepuszczony strzał.

W ten sposób Tytoń stał się posiadaczek pięciu butelek piwa. Każda z nich jest odpowiednio ponumerowana.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Polak mierzył się z Messim jeszcze za czasów gry w hiszpańskim Elche. W meczach przeciwko Barcelonie wystąpił trzykrotnie, kapitulując łącznie 14 razy. Argentyńczyk dwukrotnie cieszył się wówczas z dubletu (w obu meczach ligowych w sezonie 2014/15) i raz ograniczył się do jednego trafienia (w meczu Pucharu Króla).

Tytoń trafił do Cincinnati na początku 2019 roku. W barwach drużyny występującej w MLS rozegrał dotąd 30 spotkań.

TB

Dowiedz się więcej na temat: Lionel Messi | Przemysław Tytoń | mls | FC Cincinnati | FC Barcelona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama