MLS. Bramki Kacpra Przybyłki, Adama Buksy i Jarosława Niezgody.

Philadelphia Union pokonała Atlanta United 1-0 (0-0) w meczu ligi MLS. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Kacper Przybyłko. Do siatki rywali trafił też Adam Buksa w meczu New England Revolution z Orlando City, wygranym 2-1 (2-1). Jakby tego było mało, trafił też Jarosław Niezgoda w meczu Portland Timbers z Realem Salt Lake (6-0).

Przybyłko, który w obecnym sezonie imponuje skutecznością (to już jego dziewiąta bramka) trafił do siatki w 71. minucie po podaniu Martineza.

Dzięki zwycięstwu Union zajmuje czwarte miejsce w tabeli Eastern Conference z dorobkiem 38 punktów.

Adam Buksa również trafia

Jeszcze bardziej imponująco prezentuje się strzelecki dorobek Buksy. Napastnik, który w ostatnim czasie stał się ważnym ogniwem reprezentacji Polski trafił w 9. minucie. Do wyrównania doprowadził w 18. Nani, zaś gola na wagę wygranej Revolutnion gracze Orlando... strzelili sobie sami. W 35. minucie piłkę do własnej bramki skierował Schlegel.

New England Revolution jest zdecydowanym liderem Eastern Conference. Ma w dorobku aż 62 punkty. Buksa strzelił w tym sezonie już 12 bramek.