Reklama

Reklama

Mino Raiola trafił do szpitala. Musiał przejść pilną operację

Mino Raiola, słynny agent piłkarski, trafił do szpitala. Według włoskich mediów 54-latek musiał przejść pilną operację.

Mino Raiola to jeden z najbardziej wpływowych agentów piłkarskich na świecie. To on prowadzi i dba interesy najlepszych zawodników. W jego "stajni" są chociażby Erling Haaland, Paul Pogba czy Gianluigi Donnarumma.

Mino Raiola w szpitalu. Przeszedł pilną operację

Dziś z Włoch napłynęły niepokojące informacje ws. Raioli. Jak informują włoskie media, w środowy poranek trafił do szpitala San Raffaele w Mediolanie. Sprawa okazała się na tyle poważna, że od razu trafił na stół i przeszedł pilną operację.

Na tę chwilę nie są znane szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia agenta. Wiadomo tylko, że po zabiegu wciąż pozostaje pod obserwacją lekarzy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy