Reklama

Reklama

Mineiro związał się z Chelsea

Brazylijski pomocnik Mineiro podpisał umowę z angielskim klubem piłkarskim Chelsea Londyn. Kontrakt będzie obowiązywał do końca roku.

Brazylijski pomocnik Mineiro podpisał umowę  z angielskim klubem piłkarskim Chelsea Londyn. Kontrakt będzie  obowiązywał do końca roku.

33-letni gracz był wolnym zawodnikiem - w poprzednim roku bronił barw Herthy Berlin.

- Kibicom Chelsea powiem jedno - jeśli pamiętają Claude'a Makelele niech wiedzą, że Mineiro prezentuje ten sam styl gry. Świetnie się ustawia, potrafi odebrać piłkę. Ciężko pracuje, by pomóc innym na boisku. Jest też świetnym człowiekiem poza nim - wyjaśnił trener Chelsea Luis Felipe Scolari.

Mineiro, który rozegrał 24 mecze w reprezentacji Brazylii, ma zastąpić ciężko kontuzjowanego Michaela Essiena.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy