Reklama

Reklama

Milito zabiera się do pracy

Kontuzjowany pomocnik FC Barcelona, Gabriel Milito wraca do Hiszpanii by przyspieszyć rehabilitację i powrót na boisko.

Milito przeszedł w maju operację obu kolan, i lekarze poinformowali go, że do gry wróci prawdopodobnie dopiero po dziewięciu miesiącach. Milito wyjechał więc do Argentyny, by poddawać się zabiegom i ćwiczeniom rehabilitacyjnym, tam jednak wpadł w depresję, a jego plany treningowe są opóźnione już o prawie cztery tygodnie.

Dlatego Milito postanowił wrócić do Barcelony by nadrobić stracony czas i jak najszybciej zjawić się na treningach zespołu. Lekarze oceniają, że najwcześniej kibice zobaczą go w grze w lutym 2009 roku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy