Reklama

Reklama

Miliony za Adriano

Chelsea Londyn oferuje 65 milionów funtów za napastnika Interu Mediolan Brazylijczyka Adriano, poinformował w czwartek "Evening Standard".

Angielska gazeta powołuje się z kolei na prasę z Rio de Janeiro. W ramach umowy "The Blues" mają także przekazać włoskiemu klubowi Juana Sebastiana Verona (był tam wypożyczony) i Hernana Crespo (wypożyczony do Milanu).

- Jestem zadowolony z gry w Interze i do końca kontraktu pozostaje mi kilka lat, ale Chelsea złożyła bardzo solidną propozycję - stwierdził Adriano.

Z kolei na stronie BBC pojawiły się wypowiedzi brazylijskiego piłkarza, cytowane za "Jornal do Brazil", które świadczą, że nie ma on ochoty na zmianę klubu. "Przez cały ubiegły sezon Chelsea składała wielomilionowe propozycje, ale teraz wydaje się jeszcze bardziej zdeterminowana. Jestem zadowolony z tego, że tak się mnie ceni, jednak jestem szczęśliwy w Mediolanie, gdzie traktuje się mnie jak króla" - powiedział Adriano. "Mam nadzieję, że jeszcze przynajmniej przez rok pogram w Interze i nie myślę o odejściu z tego klubu" - dodał.

Reklama

Jose Mourinho, menedżer "The Blues" powiedział ostatnio, że poszukuje trzech zawodników: lewego obrońcy, pomocnika i środkowego napastnika.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy