Reklama

Reklama

Mila: Uwierzyłem w siebie

Austria Wiedeń zmierzy się w czwartek w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu UEFA z Parmą. W pierwszym meczu w stolicy Austrii był remis 1:1, a gola strzelił Sebastian Mila.

Parmie do awansu do półfinału wystarczy bezbramkowy remis. Austria musi strzelić przynajmniej jednego gola.

- I w tym tkwi problem - powiedział Mila na łamach "Przeglądu Sportowego".

- Niestety Parma nie gra tak ofensywnie i z fantazją jak drużyny hiszpańskie. Dlatego trudno liczyć, że popełni takie błędy jak Real Saragossa w poprzedniej rundzie. Włosi zawsze słynęli z bardzo skutecznej gry w obronie oraz dużej dyscypliny taktycznej. Parma nie jest wyjątkiem - dodał reprezentant Polski.

- Na pewno musimy zagrać bardzo konsekwentnie, realizować wskazówki trenera. I to od pierwszej do ostatniej minuty! Wówczas możemy marzyć o osiągnięciu korzystnego wyniku - podkreślił były zawodnik Groclinu Grodzisk Wlkp.

Reklama

- Awans do półfinału na pewno byłby dużym osiągnięciem. Jednym z ważniejszych, jakie udało mi się kiedykolwiek zrealizować. Mamy bardzo silny, chociaż ciągle niedoceniany przez wielu zespół - mówił polski pomocnik.

Mila liczy, że podobnie jak w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami wybiegnie w podstawowym składzie.

- Rozegrałem trzy mecze z rzędu w wyjściowej jedenastce, ale najważniejszy był ten pierwszy, jeszcze w lidze austriackiej. Wtedy się przełamałem, uwierzyłem w siebie. Od początku wiedziałem, że wszystko w końcu dobrze się ułoży, ale momentami było bardzo ciężko. Trener mówił, że przyjdzie mój czas, ale niektórzy powątpiewali w jego szczerość. Okazało się, ze nie rzucał słów na wiatr. Naprawdę wreszcie na mnie postawił - zakończył Mila.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama