Reklama

Reklama

Mila do Tottenhamu?

Wydawało się, że po zakończeniu okresów transferowych w ligach zachodnich ustaną prasowe spekulacje na temat wyjazdu polskich piłkarzy do najlepszych lig świata.

Nic takiego jednak nie nastąpiło. "Przegląd Sportowy" wciąż "sprzedaje" Sebastiana Milę. Tym razem do Tottenhamu.

W styczniu gazeta informowała o siedmiu angielskich klubach, które ponoć "walczyły" o Milę. Ostatecznie żaden z nich nie wyłożył dwóch milionów euro.

O transferze do Tottenhamu nic nie wie menadżer, który próbował sprzedać Milę do Anglii w styczniu. - Pierwsze słyszę. Moje pełnomocnictwo skończyło się wraz z zamknięciem okna transferowego. Może załatwia to teraz ktoś inny - powiedział "PS" Jerzy Kopa. - Na letni okres transferowy będę starał się o ponowne pełnomocnictwa. Na razie sumienie nie pozwala mi na rozmowy z Milą. Niech gra i myśli o Bordeaux.

Reklama

Sceptycznie do sprawy podchodzi również były menadżer Mili, Jarosław Kołakowski. - Ja tego transferu nie organizuję i nic o nim nie wiem. Nie sądzę, żeby był realny. Sprzedać za dwa miliony euro polskiego piłkarza nie jest łatwo. Każdy się poważnie zastanowi czy wydać tyle pieniędzy właśnie za tego konkretnego piłkarza. A Mila w meczu z Bordeaux nie zachwycił - powiedział "PS".

Skąd więc cała sprawa? Reklamę Sebastianowi robi ojciec piłkarza, Stefan Mila. - Na sto procent nie mogę powiedzieć, że Seba przejdzie do Tottenhamu, ale na pięćdziesiąt coś jest na rzeczy. Pod koniec marca będą konkrety. Na razie nie chciałbym robić wokół syna tyle szumu, choć wiem, że to akurat mu nie przeszkadza i dobrze znosi rosnącą popularność wokół swojej osoby - powiedział "Przeglądowi Sportowemu".

"Przy okazji" gazeta informuje również o planach wyjazdu do Serie A Grzegorza Rasiaka, który nie chce przedłużać kończącego się w czerwcu kontraktu z Groclinem. Menadżer piłkarza, Włodzimierz Lubański również nic nie wie na ten temat, dziennikowi "udało się jednak ustalić", że w grę wchodzą dwa zespoły środka tabeli włoskiej ligi...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje