Reklama

Reklama

Mijatović: Legia to poukładany klub

- Wkrótce przyjadę do Warszawy na ligowy mecz i rozmowy z działaczami Legii. Zresztą, mam już za sobą dyskusję z jej dyrektorem sportowym i jest duża szansa, że nawiążemy współpracę - powiedział w "Super Expressie" Predrag Mijatović były znakomity zawodnik a obecnie piłkarski menedżer.

- Legia to nie tylko legendarny, ale i bardzo dobrze poukładany klub - stwierdził Mijatović.

Mijatović jest menedżerem Vukovica i to głównie za jego namową zdecydował się na współpracę z Legią.

- W dużym stopniu tak. "Vuko" znam jeszcze z czasów, kiedy grał w Serbii, ale jego menedżerem jestem od niedawna. Latem byłem o krok od załatwienia mu klubu w Hiszpanii, ale wszystko rozbiło się o przepisy, bo w Primera Division może grać tylko trzech cudzoziemców spoza Unii Europejskiej. Umiejętnościami "Vuko" do Hiszpanii nadawał się jak najbardziej, ale zablokowali nas urzędnicy - dodał były gwiazdor Realu Madryt.

Reklama

- Po pierwsze, mam piłkarzy, którzy już latem mogliby Legię solidnie wzmocnić. Po drugie, znam mnóstwo ludzi z branży, którzy mogą pomóc Legii marketingowo i w wielu innych dziedzinach. Za 3-4 lata może być w Warszawie bardzo duży klub. Po wejściu do Unii Europejskiej przed Polską rysują się wielkie perspektywy. W piłce możecie pójść w ślady Rosjan. Jeszcze kilka lat temu tamtejsze kluby były biedne i nie liczyły się w pucharach. A teraz mają wielomilionowe budżety i regularnie grają w Lidze Mistrzów. Uważam, że w Warszawie też może być Champions League! - dodał Mijatović.

Reklama

Reklama

Reklama