Reklama

Reklama

Mięciel trenuje z Legią, pierwsze urazy

W poniedziałek wraz z Legią Warszawa trenował Marcin Mięciel, który formalnie jest piłkarzem warszawskiego klubu jeszcze przez pół roku, ale już teraz chciałby podjąć pracę w jakimś zachodnim klubie.

Mięciel pojedzie na zgrupowanie do Białej Podlaskiej razem z drużyną, ale o jego dalszych losach nikt w klubie nie chce mówić.

Na zajęciach nie było natomiast Jacka Zielińskiego, który dostał kilka dni wolnego. Nie trenował także Marek Jóźwiak uskarżający się na ból w kolanie. Doktor Machowski zaaplikował mu lek, zalecił założenie stabilizatora i nakazał kilka dni przerwy w treningach.

Artur Boruc biegał z zespołem, ale wyraźnie odczuwał ból w stawie skokowym. Po południu trenował już normalnie wraz z Łukaszem Załuską i trenerem bramkarzy Krzysztofem Dowhaniem. Normalnie ćwiczył Alexandar Vuković jednak po kilkunastu minutach z bólem w stopie (podobno wynikającym z przeciążenia) przerwał je i podobnie jak koledzy dostał kilka dni wolnego. Po południu nie ćwiczył również Stanko Svitlica, ale nie był to powód jakiegoś poważnego urazu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje