Reklama

Reklama

Michel Platini skrytykował prezydenta FIFA

Prezydent UEFA Michel Platini skrytykował szefa Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) Seppa Blattera. "On już nie służy idei futbolu" - powiedział Francuz, stojący na czele europejskiej piłki nożnej.

"Sepp już nie jest prezydentem FIFA. To on jest FIFA" - powiedział w rozmowie z "L'Equipe" Platini, którego książka "Porozmawiajmy o futbolu" ukazała się w tym tygodniu.

"Platini, Pele, Blatter czy Havelange (Joao, były prezydent FIFA - PAP) muszą działać na rzecz interesów piłki nożnej. Nie wolno używać futbolu, ale mu służyć" - podkreślił Francuz.

59-letni Platini nie żałuje, że nie stanie w wyborcze szranki z Blatterem, który w przyszłym roku prawdopodobnie znów zostanie wybrany na prezydenta FIFA.

Reklama

"To nie był czas. Niczego nie żałuję. No, może jednego dnia..." - przyznał były znakomity piłkarz, mistrz Europy 1984, który pełni funkcję szefa UEFA od 2007 roku.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy