Reklama

Reklama

Michał Żyro walczy o szybki powrót na boisko

Michał Żyro ostro ćwiczy, żeby móc jak najszybciej wrócić do gry. Polak w kwietniu tego roku nabawił się kontuzji kolana.

- Każdego dnia robię postępy. Buduję swoją pozycję, mięśnie - mówił Żyro w wywiadzie dla klubowej telewizji. Wolverhampton na swoim koncie na Twitterze udostępnił krótki filmik z udziałem Polaka, na którym widać, jak ćwiczy przed powrotem na boisko. 

Żyro zaliczył bardzo udany start na wyspach. W dwóch meczach ligowych strzelił trzy gole. Do Wolverhampton przeniósł się w styczniu tego roku z Legii Warszawa. Kontuzji kolana nabawił się przez brutalny atak rywala na nogę w czasie meczu z Milton Keynes Dons (2-1).

 - Nie ma konkretnej daty. Nie mogę powiedzieć, że pierwszego styczniu będę gotowy do gry. Wszystko zależy od przebiegu rehabilitacji. Trudno to jednoznacznie określić. Nawet fizjoterapeuci nie są w stanie tego przewidzieć - przyznał Żyro.

Reklama

Zawodnik w początkowych przewidywaniach miał pauzować od 10-12 miesięcy. Żyro przyznał, że ma nadzieję wrócić silniejszy do gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL