Reklama

Reklama

Michał Żewłakow wydał oświadczenie w sprawie kolizji, którą spowodował po pijanemu

Michał Żewłakow wydał oświadczenie w sprawie kolizji, którą spowodował ostatniej nocy w Warszawie. Oddał się też do dyspozycji zarządu Motoru Lublin, gdzie jest dyrektorem sportowym.

W nocy z poniedziałku na wtorek były reprezentant Polski spowodował kolizję. Zderzył się z autobusem. Jak się później okazało, miał 1,6 promila alkoholu we krwi.

Były piłkarz wydał w tej sprawie oświadczenie. Zamieścił je na swoim koncie na Twitterze.

Przeprosił wszystkich, których zawiódł oraz redakcję Canal+Sport, w której jest ekspertem. Po doniesieniach o wypadku został jednak zawieszony.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Były kapitan naszej kadry oddał się też do dyspozycji zarządu Motoru Lublin. W drugoligowym klubie jest dyrektorem sportowym.

Reklama

Przyznał też, że jest gotów ponieść wszelkie konsekwencje. Dodał, że współpracuje z odpowiednimi organami państwowymi w tej sprawie. Zadeklarował także, iż włączy się w propagowanie trzeźwości kierowców i pomoc ofiarom wypadków drogowych.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

------------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje