Reklama

Reklama

Michael Owen wraca na Wyspy!

Napastnik Realu Madryt wraca do angielskiej Premiership. Newcastle United poinformował dziś, że uzgodnił z "królewskimi" kwotę transferu Michaela Owena.

Oficjalnie nie podano sumy transferu. Podano jedynie, że z przejściem Owena pobity zostanie dotychczasowy rekord transferowy Newcastle - 15 milionów funtów, wydane 9 lat temu na Alana Shearera.

Owen chce opuścić stolicę Hiszpanii, po tym jak w letnim okienku transferowym na Santiago Bernabeu trafili kolejni napastnicy - Julio Baptista i Robinho. Po tych transferach Owen prawdopodobnie nie mieściłby się nawet na ławce rezerwowych "królewskich".

Anglik w swoich wypowiedziach podkreślał, że wolałby wrócić do Liverpoolu, z którego przeszedł do Hiszpanii, ale nie wykluczał gry dla Newcastle. Jego przyjazdu nie może się już doczekać menedżer "Srok" Graeme Souness, który oprócz liczącego 35 lat Shearera, nie dysponuje klasowymi napastnikami.

Reklama

Przejście Owena z Realu do Newcastle nie byłoby pierwszym transferem pomiędzy tymi klubami - rok temu w odwrotnym kierunku powędrował obrońca Jonathan Woodgate.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama