Reklama

Reklama

Media: Pele na oddziale intensywnej terapii. Jest w ciężkim stanie

Legenda futbolu, jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii - Pele trafił na oddział intensywnej terapii. Jak donoszą brazylijskie media, jego stan jest poważny. Tę samą placówkę opuścił trzy dni wcześniej, ale jego stan ponownie się pogorszył.

Pele został ponownie przyjęty na oddział intensywnej terapii w szpitalu Alberta Einsteina w Sao Paulo.

80-latek był leczony w tej samej placówce w poprzednim tygodniu, po tym jak badania wykazały u niego "podejrzaną zmianę". Chodzić miało o guza na jelicie grubym, co wymagało interwencji chirurgicznej. 

Jak pisała córka legendarnego piłkarza Kely Nascimento na Instagramie, trzykrotny mistrz świata "czuł się dobrze i nie cierpiał".

Legenda futbolu Pele w szpitalu. Chodzi o nawrót choroby?

Pele po wyjściu z oddziału intensywnej terapii, na który teraz ponownie trafił, wypowiedział się na temat swojego zdrowia:

Reklama

"Już wyszedłem, jestem w swoim domu. Z każdym dniem czuje się szczęśliwszy, jestem gotowy na 90 minut, a nawet dogrywkę" - miał powiedzieć Brazylijczyk, którego ponowne przyjęcie na OIOM nie jest póki co potwierdzone przez szpital.

Pele od lat miał problemy z biodrami i nie mógł już poruszać się samodzielnie. Jego publiczne występy były już rzadkością, a od czasu wybuchu pandemii koronawirusa, praktycznie nie opuszczał swojego domu w pobliżu Santosu.

TC/MRReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje