Reklama

Reklama

Mecz Niemcy - Polska. Graj jak Arkadiusz Milik!

W pierwszym meczu przeciwko Niemcom gola strzelił Arkadiusz Milik. W piątek ma szansę powtórzyć ten wyczyn! Trzymajmy kciuk za "Biało-czerwonych"!

Arkadiusz Milik to jeden z najlepszych polskich napastników. Karierę rozpoczynał w Zabrzu, a dziś strzela gole dla Ajaksu Amsterdam i reprezentacji Polski. Jak doszedł na sam szczyt? Ciężko trenował. Nawet największe talenty bez odpowiedniego treningu nie osiągają zbyt wiele. Krzysztof Golonka za pomocą serii instruktażowych filmików "Trenuj z Krzychem" podpowiada, jak można osiągnąć poziom Milika!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy