Reklama

Reklama

Mecz Grecja - WKS najmniej popularny wśród kibiców

Kibice mogą jeszcze kupić bilety na siedem meczów fazy grupowej rozpoczynających się w czerwcu piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii. Najwięcej wejściówek pozostało na spotkanie Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej.

Fani zainteresowani obejrzeniem na żywo zbliżającego się mundialu mogą także nabyć karty wstępu na pojedynki Nigeria - Bośnia i Hercegowina, Rosja - Korea Płd., Urugwaj - Kostaryka, Korea Płd. - Algieria, Bośnia i Hercegowina - Iran oraz Honduras - Szwajcaria.

W czwartek Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) poinformowała, że kibice zakupili już 2,56 mln biletów (w sumie do rozdysponowania jest 3,3 mln). Ostatni etap sprzedaży rozpocznie się 15 kwietnia.

Wejściówki na spotkania grupowe Brazylijczyków, większość meczów drugiej fazy oraz na ćwierćfinały rozeszły się w około godzinę. Do sprzedaży nie udostępniono kart wstępu na mecz otwarcia, półfinały i finał.

Reklama

Zdaniem przedstawicieli FIFA pod względem sprzedaży biletów tegoroczne mistrzostwa globu są najlepszą imprezą tej rangi w historii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy