Reklama

Reklama

Mateusz Ostaszewski zakończył piłkarską karierę w wieku 22 lat

Uchodzący niegdyś za jednego z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy młodego pokolenia Mateusz Ostaszewski postanowił zakończyć piłkarską karierę. Jak informuje portal olimpiazambrow.net, przyczyną decyzji 22-latka były odnawiające się kontuzje.

Piłkarską karierę Ostaszewski rozpoczynał w Jagiellonii Białystok. W wieku 16 lat przeniósł się do akademii Borussii Dortmund, gdzie występował przez jeden sezon.

W tym czasie z ekipą BVB U-17 sięgnął po mistrzostwo Niemiec. Później wrócił do "Jagi", a następnie grał w Rozwoju Katowice i Widzewie Łódź.

Ostatnie lata swojej piłkarskiej przygody spędził w trzecioligowej Olimpii Zambrów. W zespole z Podlasia rozegrał łącznie 67 spotkań.

Od dłuższego czasu byłego młodzieżowego reprezentanta Polski trapiły jednak różne urazy. Swój ostatni mecz Ostaszewski rozegrał 22 sierpnia przeciwko Polonii Warszawa.

Reklama

mtu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy