Reklama

Reklama

Materazzi gotowy do gry

Marco Materazzi uporał się ze swoją kontuzją uda i w przyszły weekend poleci z kolegami z Interu Mediolan do stolicy Włoch, aby zagrać w meczu z Romą.

Materazzi kontuzji doznał prawie dwa tygodnie temu w meczu Ligi Mistrzów z Werderem Brema. Wówczas musiał opuścić boisko już w 18. minucie gry.

Doświadczony defensor powrócił już do treningów, a sztab medyczny Interu zapewnia, że jest gotowy, aby w niedzielnym meczu z Romą pojawić się na boisku.

Wszystko wskazuje na to, że "Matrix", jak mówią na Materazziego kibice, w niedzielę usiądzie na ławce rezerwowych, aby na boisku pojawić się w drugiej części gry.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy