Reklama

Reklama

Mariusz Piekarski: Rybus ma oferty z Rosji, Niemiec, Turcji i Belgii

Wszystko wskazuje na to, że Maciej Rybus, którego kontrakt z Lokomotiwem Moskwa wygasa z końcem czerwca, w przyszłym sezonie zmieni barwy klubowe. Agent piłkarza Mariusz Piekarski przyznał, że zawodnik ma oferty z czterech krajów.

- Rybus ma propozycje z Rosji, Niemiec, Turcji i Belgii - cytuje wypowiedź Piekarskiego rosyjski portal matchtv.ru. 

Umowa reprezentanta Polski z Lokomotiwem wygasa z końcem czerwca. Ze słów agenta piłkarza wynika, że na razie nie ma prowadzonych rozmów odnośnie jej przedłużenia.

- Sytuacja na świecie jest trudna i to normalne, że na razie nie rozmawialiśmy. Jeśli klub zaproponuje przedłużenie umowy, pomyślimy - mówi Piekarski.

Agent piłkarza potwierdził też, że podczas pandemii koronawirusa Rybus znajduje się w Moskwie i czuje się dobrze. Liga rosyjska została przerwana tydzień później, niż większość lig w Europie.

Niedawno Piekarski zdradził w programie "Misja Futbol", że przed wybuchem pandemii Rybus był bardzo blisko jednego z klubów ze Stambułu. Koronawirus przerwał jednak negocjacje.

Rybus jest piłkarzem Lokomotiwu od lata 2017 roku. Wcześniej grał we francuskim Olympique Lyon, rosyjskim Tiereku Grozny oraz Legii Warszawa. W obecnym sezonie zaliczył 21 spotkań i cztery asysty.

Reklama

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje