Reklama

Reklama

Mario Balotelli brutalnie sprowadzony na ziemię

Mario Balotelli został brutalnie sprowadzony na ziemię przez trenera reprezentacji Włoch Antonio Contego.

Napastnik Milanu zaraz po losowaniu grup finałowych piłkarskich mistrzostw Europy postanowił opublikować na Instagramie zdjęcie przedstawiające rozkład grupy E. Oprócz Włoch, znalazły się w niej reprezentacje Belgii, Szwecji oraz Irlandii.

"Nie mogę się doczekać" - tak podekscytowany piłkarz podpisał udostępnioną grafikę. Zapał Balotellego szybko jednak ostudził selekcjoner ekipy Azzurri. "Nie może się doczekać... czego? Gry na mistrzostwach czy oglądania ich w telewizji? To czy zagra zależy wyłącznie od niego. Musi zasłużyć na powołanie, tak samo jak pozostali piłkarze" - powiedział Conte.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama