Reklama

Reklama

Marcin Wasilewski wrócił do gry. I od razu zapracował na tytuł MVP meczu

Marcin Wasilewski, który pół roku temu ogłosił zakończenie sportowej kariery, wrócił do gry w piłkę. Wystąpił w Futbolowej Lidze Szóstek. Okazał się najwartościowszym graczem spotkania, zdobywając dla obrońcy mistrzowskiego tytułu cztery bramki i zaliczając dwie asysty.

Marcin Wasilewski to jeden z przykładów piłkarskiej długowieczności. Były reprezentant Polski (60 gier) za niespełna miesiąc skończy 41 lat. A jeszcze w ubiegłym roku biegał po boiskach Ekstraklasy. 

Po raz ostatni w krajowej elicie zagrał w lipcu 2020. Wkrótce potem wygasł jego kontrakt z Wisłą Kraków. W listopadzie zawodnik ogłosił zakończenie kariery.

Marcin Wasilewski znów gra w piłkę

Bezczynność nie służy jednak uczestnikowi finałów Euro 2008 i Euro 2012. Po wielu próbach dał się namówić na grę w Futbolowej Lidze Szóstek. Założył koszulkę broniącej tytułu mistrzowskiego Stomatologii Stupka i od razu zapracował na miano MVP meczu.   

Reklama

Zespół "Wasyla" rozgromił 10-1 ekipę Nembudu, a on sam wpisał się na listę strzelców cztery razy i dołożył do tego dwie asysty.  

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Nie wiadomo jeszcze, czy był to tylko gościnny występ niedawnego wiślaka. W przeszłości barw Stomatologii bronili również inni byli kadrowicze - Marcin Kuźba, Marusz Jop i Grzegorz Rasiak.  

PKO Ekstraklasa - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL