Reklama

Reklama

Magiera: Panować w stolicy

16. kolejka piłkarskie ekstraklasy zainaugurują już w piątek na Łazienkowskiej derby stolicy. Pomocnik Legii, Jacek Magiera wierzy w zwycięstwo i odrobienie strat do czołówki ligi.

- Mecz derbowy wywołuje zawsze dodatkowy dreszczyk emocji. Chcemy panować w Warszawie. Dobrze zaczęliśmy rundę, wygraliśmy dwa mecze. Chcemy wygrać, by gonić czołówkę, a jednocześnie podtrzymać naszą dobrą passę. - powiedział Magiera Pawłowi Sikorze z radia RMF. - Wierzymy, że zespoły z którymi grają inni kandydaci do mistrzostwa urwą im punkty i w końcu znajdziemy się tam, gdzie chcemy.

- Nie bardzo interesuję się tym, co dzieje się w Polonii, koncentrują się na grze w klubie i zapewne tak samo jest w drużynie "Czarnych koszul". Myślę, że niezależnie od zmiany trenera i innych zawirowań w klubie, poloniści wyjdą na boisko wypaść jak najlepiej i walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Wiadomo, że oba kluby za bardzo za sobą nie przepadają, jednak mam nadzieję, że na boisku będzie sportowa walka, a każdy z piłkarzy, będzie zachowywał się jak profesjonalista. I wierzę, że wynik będzie korzystny dla Legii. - stwierdził Magiera.

Reklama

Pomocnik Legii wypowiedział się również w kwestii zmiany loga Legii.

- I my i kibice, którzy od lat przychodzą na Legię, jesteśmy przywiązani do dotychczasowego loga, które jest już rozpoznawalne na całym świecie. Martwimy się więc, że ITI nie doszło do porozumienia z CWKS. Zdarzało się wielokrotnie, że kluby zmieniały w jakiś sposób swoje znaki graficzne. Tradycję należy jednak podtrzymywać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama